Menü

0

0,00 ₺

SYM servis ağı olarak kullanıcılarını tatmin edecek düzeyde bir dizi imkanlar sunar. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi başlıca şehirler olmak üzere diğer birçok ilde servis ağı bulunan SYM’nin, parça konusunda da kullanıcılarını mağdur etmeyeceğini söyleyebiliriz.

SYM motor, kullanıcılarının bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına her ilde birer adet servis bulundurmak için çaba gösteren bir firmadır. Bazı illerde ise yetersiz kaldığı görülebilir ancak talepler, servis ağının gelişmesi konusunda etkilidir. Talebin az olduğu illerde SYM servis imkanının olmaması söz konusu olabilir. Bu durumda kullanıcılar, kendi bakımlarını kendileri de yapabilirler. Sitemiz üzerinden SYM yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ve her türlü bakımı gerçekleştirebilirsiniz.

SYM fiddle 3 yedek parça, SYM wolf 250 yedek parça, SYM jet 14 yedek parça ve diğer SYM motosiklet modelleri için gerekli olan yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bakım ve sarf malzemeleri, contalar, silindir ve krank gibi hayati parçalar, aksesuarlar, yağ ve temizlik ürünleri gibi SYM motosikletinizin ihtiyaç duyduğu her türlü parça uygun fiyatlarla SYM kullanıcılarına dağıtılmak üzere hazır bir şekilde beklemektedir.

SYM servis konusunda destek almak istiyorsanız, yazımızın devamında yer alan illere göre servis adreslerine bakabilirsiniz. Servis ihtiyacınızı gidermeden önce motosikletinizin sorununu iyi bir şekilde tespit etmeli ve serviste de sorununuzu iyi bir şekilde tarif etmelisiniz. Ayrıca serviste değişmesi gereken parçaları sitemiz üzerinden sipariş ederek,  uygun maliyetlerle kaliteli yedek parça temininizi gerçekleştirebilirsiniz.

SYM Servis Ağı Hangi İllerde Mevcut

SYM servis konusunda sadece 48 ilde hizmet vermektedir. Diğer illerde ikamet eden kullanıcıların bakımlarını farklı motosiklet servislerinde yaptırmaları söz konusu olabilir. Eğer diğer illerde ikamet edip, farklı illerdeki servislere gitme imkanı olan kullanıcılar varsa, kendilerine yakın illeri aşağıda yer alan listede bulabilirler. SYM servislerinin olduğu iller şu şekildedir:

Adana, Adıyaman, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Düzce, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Nevşehir, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Sivas, Tekirdağ, Uşak, Tokat ve Yalova.

Yukarıda yer alan illerin genelinde en az 1 servis yer alırken, bazı büyükşehirlerde 8 adet servisin yer aldığı söyleyebilir. Özellikle büyükşehirlerde ilçelerde de yer alan servisler, SYM servis ağı konusunda ne denli gelişmiş bir hizmet verdiğinin göstergesidir. Yukarıda yer alan illerin dışında ikamet eden kullanıcılar, eğer çevre illerde yer alıyorlarsa ve fazla km farkı yoksa servis ihtiyaçlarını giderebilirler.

Bu illerde yer almayan kullanıcılar ise endişelenmeden bakım için gerekli olan parçaları sipariş ederek, bakımlarını kendi imkânlarıyla veya bölgelerinde yer alam motosiklet servisleri vasıtasıyla yaptırabilirler. Sitemizde SYM motosikletleri için çoğu parça yer alırken, adresinize gönderilen bu parçalar sayesinde parça arama uğraşından da kurtulabilirsiniz.

SYM Yedek Parça

SYM yedek parça arayışı içerisindeyseniz, sitemiz üzerinden birçok SYM motor modelinin parçalarını bulabilirsiniz.

SYM gts 250 i evo yedek parça, SYM wolf 250 yedek parça, SYM fiddle 3 yedek parça konusunda zengin seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Bu modellerin dışında da yine diğer birçok modelin yedek parça seçenekleri sitemizde mevcuttur. Ayrıca SYM aksesuar, SYM elcik ısıtma, SYM far, SYM grenaj gibi önemli motosiklet parçaları da uygun fiyatlarla sitemizde yer almaktadır. SYM fren balatası ihtiyaçlarınız için de sitemizin model yelpazesinin oldukça geniş olduğunu söylemek isteriz.