Gösterilen sonuç sayısı: 7

Kenar çubuğunu göster
Yamaha x-max yedek parça konusunda scooterlar arasında en pahalı serilerden biri olarak bilinir. X-max’lerin yedek parça fiyatlarının bu denli pahalı olmasının sebeplerinden biri de Yamaha Türkiye’nin motosiklet satışından değil de yedek parça üzerinden kazanç amaçlıyor olmasıdır. Bu yüzden yedek parça fiyatlarının diğer motosikletlere göre daha pahalı olduğu görülebilir. Yedek parçaların bu denli pahalı olması ise motosiklet kullanıcılarını farklı seçeneklere yöneltir. Birçok kişi servisten parça satın almak yerine, daha uygun parça satın alabileceğini seçenekleri değerlendirir. Ayrıca serviste satın alınan parça bir de ustalık eklenince, sıradan bir Yamaha x-max bakım maliyeti, en az 3 katına çıkar. Halbuki uygun yedek parça seçenekleriyle çok daha tasarruflu bakım yapabilmek mümkündür. Bakımların en pahalı ürünlerinden biri hava filtrelerdir. Sitemiz üzerinden x-max modellerinin tümüne uygun Yamaha x-max hava filtresi satın alabilmeniz söz konusudur.  

Yamaha X-max 250 Yedek Parça

Yamaha x-max 250 yedek parça ve bakım ürünleri, motosiklete ayırdığınız bütçenin çok çok üstünde olabilir. Bu parçaların maliyet anlamında servis fiyatları son derece fazladır. Sukuter.com üzerinden ise son derece uygun fiyatlarla x-max 250 yedek parça sipariş edebilirsiniz. Yamaha x-max 250 yeni kasa ön fren balatası ihtaçlarınızı 100,00 TL’den başlayan fiyatlarla karşılamanız mümkündür. Serviste 250 TL’den aşağı satılmayan x-max 250 ön fren balatasını, çok daha uygun bir maliyetle temin edebilmeniz söz konusudur. Tamamen organik olan bu fren balatası, orijinal ön fren balatasına son derece yakındır. Eski kasa için ön fren balatası arıyorsanız da Yamaha x-max 250 ön fren balatası EBC ürünümüze göz atabilirsiniz. Şekil olarak birbirlerinden farklı olan bu 2 ürün, yapı olarak ise aynı maddeden üretilmiştir. Yeni kasa ve eski kasadaki fren balatası tasarımı nedeniyle şekil olarak birbirlerinden farklı görünürler. Fren balataları ağır bakımların vazgeçilmez parçaları olarak bilinirler. Yamaha x-max 250 arka fren balatası ise genel olarak her ağır bakımda değişen bir parçadır. Ön frene göre çok daha sık kullanılan arka frenin, değişim aralığı da sıklaşır. Bu nedenle söz konusu parçanın servis maliyeti son derece fazla olabilir ancak sitemiz üzerinden oldukça uygun fiyata sipariş edebilmeniz mümkün olur. Yamaha x-max 250 yeni kasa ön fren balatası konusunda sitemiz üzerinden yalnızca organik değil, aynı zamanda karbon yapıdaki balataları da sipariş edebilirsiniz. Kalite olarak organik balataların bir seviye üstü olan karbon balatalar, yalnızca ön değil, Yamaha x-max 250 yeni kasa arka fren balatası olarak da karşınıza çıkar. Son olarak; Yamaha’nın en çok tutulan scooter modellerinden biri olan x-max 250 için elcik ısıtma ve Hiflo hava filtresi ürünlerini de servis fiyatlarının çok çok altına bulabilirsiniz.  

Yamaha X-max 300 Parça

Yamaha x-max 300 yedek parça ihtiyaçlarınız gerek motosikletinizin rutin bakımları gerekse ağır bakımları geldiği zaman ortaya çıkar. Bakım maliyetleri ülkemizde ne yazık ki son derece fazladır ve ekonomikliği nedeniyle kullanılan motosikletler, bakım masrafları nedeniyle ekonomik olmaktan çıkarlar. Bu yüzden bakım maliyetlerinin düşürülmesi adına servis dışı seçeneklere yönelmek gerekir. Sitemizde ise Yamaha x-max 300 yedek parça modellerinin, servis fiyatlarına göre son derece uygun olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Yamaha x-max 300 yeni kasa arka fren balatası ağır bakımların en çok değişen parçalarından biridir. Karbon yapıdan üretilmiş olan bu parça, orijinal fren balatasına göre oldukça yakındır ve fren tutuşunda herhangi bir probleme neden olmaz. Eğer organik yapıda Yamaha x-max 300 yeni kasa arka fren balatası isterseniz, çok daha uygun fiyata bu ürünü temin edebilirsiniz. Yamaha x-max 300 yeni kasa ön fren balatası da yine ağır bakımların vazgeçilmez parçalarından biri olarak bilinir. Söz konusu parçanın organik yapıda olan ürünün satın alarak, ağır bakım maliyetinizi en aza indirebilirsiniz.