Tek bir sonuç gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster

SYM Aksesuar

SYM aksesuar malzemeleri, motosikletinizin görünümü ve konforu başta olmak üzere, motosikletinize dair her türlü detayın değer olarak yükselmesine neden olur. Bu yükselen değeri hem maddi hem de manevi olarak tanımlayabilmek mümkündür. SYM aksesuar malzemeleri sayesinde sürüş konforunuzu maksimum seviyeye çıkarabilir, yaz-kış, kaza, görüş bozukluğu, rüzgar gibi daha birçok konuda avantaj sağlayabilirsiniz. Aksesuarların motosikletin elcik, arka çanta, koruma demiri gibi birçok parçadan oluşması, motosikletinizin konfor seviyesinin kat kat armasına yardımcı olur. Aksesuar modelleri tüm kullanıcıların hem konfor hem de görsellik anlayışına başarılı bir şekilde hitap eder. Sitemiz üzerinde SYM aksesuar konusunda bulabileceğiniz aksesuar ürünleri şu şekilde karşınıza çıkar:
 • SYM Cruisym Çanta Demiri,
 • SYM Curisym 250 Elcik Isıtma,
 • SYM Fiddle 2 Elcik Isıtma,
 • SYM Fiddle 3 Elcik Isıtma,
 • SYM GTS 250 Elcik Isıtma,
 • SYM HD 200 Elcik Isıtma,
 • SYM Jet 14 Elcik Isıtma,
 • SYM Joymax 250 Çanta Demiri,
 • SYM Joymax 250 Elcik Isıtma,
 • SYM Joymax Z 250 Çanta Demiri,
 • SYM Joyride 200 Elcik Isıtma,
Sitemizde üzerinde bulunan en uygun fiyatlı SYM aksesuar modelleri olarak sizlere sunulur.

SYM Grenaj

SYM grenaj parçaları, özellikle kazalardan sonra en çok tercih edilen parçalar olarak bilinirler. Motosikletle yapılan en ufak bir kazada dahi grenajlar ön planda oldukları için ciddi anlamda zarar görürler. Motosikletin olduğu yerde düşmesi, kazada darbe alması veya sürüklenmesi gibi durumlarda da söz konusu parçalar hasar görürler. SYM genel olarak scooter ağırlık bir marka olmasına karşın, motosikletlerinin heybetli olmasının önemli bir sebebi grenajlarıdır. Genel anlamda grenajlı motosikletler olarak karşımıza çıkan SYM motosiklet modelleri, grenajlı olmalarının görüntüye katmış olduğu avantajlar kadar dezavantajlarla da kullanıcılarına hitap eder. Grenajlı bir motosiklet, herhangi bir kaza anında ciddi masraflar doğurabilir ve bu grenajların temini bazı durumlarda mümkün olamayabilir. Aylarca grenajın üretim yapılan ülkeden gelmesi ve motosikletin aylarca grenaj beklemesi bazı durumlarda söz konusu olabilir. Haliyle böyle durumlar da ciddi maliyetler doğurur. Motosiketin en pahalı parçaları arasında yer alan grenajlar, özellikle servis fiyatlarıyla çok daha can yakıcı olabilir. Sitemiz üzerinde ise SYM grenaj fiyatları son derece uygun bir şekilde SYM kullanıcılarının karşısına çıkar. Motosikletinizin modeline en uygun olan grenaj parçalarını bulabilir ve grenaj masraflarınızı en aza indirebilirsiniz. Bazı durumlarda grenajaların kendiliğinden güneşe veya yol şartlarına bağlı olarak deforme olması da söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda da grenaj ihtiyacı doğar. Haliyle deforme sonucunda da uygun maliyetlerle grenaj değişimi yapılabilir.

SYM Panel

SYM panel parçaları, SYM motosiklet modelleri grenaj parçalarıyla birlikte en çok tercih edilen parçalar olarak bilinirler. Paneller, son derece zayıf olmaları nedeniyle ufak darbe veya sürtünme gibi durumlarda zarar görürler. Panellerin zayıf olmalarının nedeni ise motosiklet ağırlık dengesidir. Eğer paneller, aşırı derecede kaliteli üretilirse, ağırlık olarak ciddi bir yüke neden olurlar. Aynı zamanda panellerin ağır olması durumu, motosiklette gereksiz bir ağırlığa sebep olur. Panel parçaları çok işlevsel olmadıkları için ve çok ön planda olmadıkları için hem hafif hem de dayanıksız olmaları gereklidir. SYM panel parçaları ise diğer marka motosiklet panellerine göre son derece uygun fiyatlı parçalardır. Haliyle bu parçaların sitemizde son derece uygun fiyatlarla yer aldığını söylemek isteriz. Üstelik sitemizde yer alan SYM panel parçaları, servis fiyatlarının çok çok daha altı fiyatlarla karşınıza çıkmaktadır. Bu yüzden panel ihtiyaçlarınızı sitemiz üzerinden kolaylıkla temin edebilmeniz mümkündür. Motosikletinizin modeline en uygun olan panel parçalarını sipariş ederek, panel masraflarınızı çok daha uygun seviyelere çekebilirsiniz.

SYM Şase

SYM şase parçaları, belirli bölümlerden oluşsa da genel olarak bir bütün halinde satılan parçalardır. Motosikletlerin en önemli parçalarından biri olan şaseler, motosikletin direkt olarak aerodinamik yapısına etki ederler. Genel anlamda kaza durumlarında şaselerin ciddi zararlar aldıkları görülür. Kırılmaları ve yamulmaları gibi durumlar, bir motosiklet için en talihsiz olaylardan biridir. SYM şase parçasının motosikletinizde çeşitli nedenlerden ötürü zarar görmesi durumunda, maliyetleri indirmek adına bilinçsiz kullanıcıların yaptığı şekilde şase tamiri işlemine girmemeniz önerilir. Zarar gören bir şasenin tamiratla tekrar eski haline dönmesi pek mümkün değildir. Bu yüzden şasenin tekrar değişmesi gerekir. Aksi halde motosikletin gidişi, viraj kabiliyeti, yol tutuşu ve duruşu gibi birçok unsur, şase hasarı nedeniyle ciddi anlamda bozulur. Bu durum ise motosiklet sürücüsünün can güvenliğini sıfıra indirir. Sitemiz üzerinden motosiklet modelinize göre en uygun SYM şase parçalarını sipariş edebilirsiniz. Bu parçaların servis fiyatları her ne kadar çok maliyetli olsa da sitemiz üzerinden çok daha uygun fiyatlarla siz değerli SYM kullanıcılarına sunulur.

SYM Egzoz

SYM egzoz parçası, SYM motosiklet modellerinde çeşitli sebeplerden ötürü tercih edilen bir parçadır. Egzozlar genel anlamda kaza sonucunda hasar gören ve değişime uğrayan parçalar olarak bilinirler. Kaza esnasında yere yakın olmalarından ötürü ciddi anlamda zarar görürler ve haliyle hasar alırlar. Bu yüzden egzoz değişimi gerekli olabilir. Egzozlar zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak, hava şartlarına bağlı olarak ve çevresel etkenlere dayalı olarak da deforme olabilir. Bu yüzden de egzozların değişimleri söz konusudur. SYM egzoz fiyatları ve SYM yedek parça fiyatları diğer markalara göre bir nebze daha uygundur. SYM kullanıcılarının, SYM yedek parça politikasından genel anlamda memnun oldukları söylenebilir. Bunun yanı sıra her ne kadar parça fiyatlarında herhangi bir sorun söz konusu olmasa da söz konusu parçaları çok daha uygun fiyatlarla temin edebilmek mümkündür. Böyle bir seçeneğiniz varken, pahalı fiyatlara yedek parça almak, bütçenize olumsuz yansır. Sitemiz üzerinden her türlü SYM yedek parça ihtiyacınızı uygun fiyatlarla karşılayabilir ve bütçenizi koruyabilirsiniz. Yedek parça konusunda fiyat anlamında sıkıntı yaşamanız durumunda, sitemiz her türlü yedek parça seçeneğiyle sizlere destek sunar. Yedek parçaların hemen hemen hepsi, servis fiyatlarına göre oldukça uygun fiyat seçenekleriyle karşınıza çıkar. Tek yapmanız gereken, motosikletinize en uygun olan yedek parçayı sipariş edip, parçanın elinize geçmesini beklemektir.

SYM Benzin ve Yakıt Sistemi Parçaları

SYM benzin ve yakıt sistemi parçaları, motosikletinizin hayati parça gruplarından biridir. Motosikletinizin yakıt sarfiyatının fazla olmaması, motor bloğuna doğru ölçüde benzin göndermesi, gönderilen benzini iyi bir şekilde filtrelemesi gibi daha birçok detay, söz konusu parça gruplarının işlevleri sonucunda gerçekleşir. Yoğun bir şekilde çalışan söz konusu parça grupları, zaman içerisinde yıpranır ve kullanılamaz hale gelebilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken, motosikletinizin benzin ve yakıt sistemi içerisinde zarar gören parçanın tespitini yapmak veya yaptırmak, en kısa süre içerisinde de değiştirmektir. Yakıt sisteminde gelen herhangi bir arıza, motosikletinizin performansını doğrudan etkiler. Hatta bazı durumlarda çalışmamasına bile neden olabilir. Bu gibi durumlarda ise işim maddi boyutu çok daha farklı bir yerlere gelebilir. SYM benzin pompası parçası, motosiklet için hayati önem taşıyan parçalardan biridir ancak zaman içerisinde birçok nedenden ötürü arıza yapabilir. Arıza durumunda bu parçayı değiştirmek, ciddi bir maliyet altına girmenize neden olur. Benzin pompasının yanı sıra SYM benzin şamandırası parçası da motosiklet ve özellikle benzin pompası için önemli bir parçadır ve arızası birçok nedenden ötürü mümkün olabilir. Bu tür parçaların, motosikleti zorlamadan en kısa süre içerisinde değiştirilmesi gerekir. Ayrıca SYM benzin filtresi ve daha birçok SYM yakıt sistemi parçası, maliyet anlamında yüklü bir şekilde karşınıza çıkabilir. Bu durumun önüne geçebilmek adına sitemiz üzerinden söz konusu parçaları anında sipariş edebilir ve çok daha tasarruflu bir şekilde bu parçaların teminini gerçekleştirebilirsiniz.

SYM Gaz Sistemi Parçaları

SYM gaz sistemi parçaları direkt olarak motosikletin güç beyni olarak bilinen parçalardır. Bu parçalar sayesinde motosikletin düzenli bir şekilde kontrolü gerçekleşir ve kullanıcı yönlendirmesiyle motosiklet anlık performansı belirlenir. SYM gaz teli, gaz kolu vb. birçok parça, motosiklet için önem taşıyan ve motosikletin yürüyebilmesi için gereken parçalardır. Bu parçalar, diğer birçok yedek parça gibi zaman içerisinde yıpranır, deforme olur ve işlevini yitirir. Söz konusu durumun önüne geçebilmek adına ise yapılması gereken en önemli şey, söz konusu parçaları düzenli aralıklarla değiştirmektir. Bu parçaları düzeli aralıklarla veya eskidiği zamanlarda değiştirmek, sizin için ciddi bir maliyet olabilir. Sitemiz vasıtasıyla söz konusu parçaları son derece uygun fiyatlara temin etmeniz mümkündür. Sadece birkaç tık ile SYM yedek parça ihtiyaçlarınız, kısa süre içerisinde kapınızda olur.

SYM Fren Diski ve SYM Fren Balatası

SYM fren diski, motosikletin hayati önem taşıyan parçalarından biri olarak bilinir. Bir motosikletin kalitesini yol tutuşunu ve duruşu belirler. Fren diski ise motosikletin durması veya yavaşlayabilmesi adına önemli rol oynayan parçalardan biridir. Fren diskleri zamanla aşınabilir. Genel olarak aşınma sebepleri balataların zamanında değiştirilmemesi veya çevresel etkenlerdir. SYM fren balatası değişim zamanında değiştirilmezse, bir müddet sonra balatalar aşınır ve balatayı tutan metal parça açığa çıkar. Motosiklette her fren yaptığınız bu metal parça, arada balata olmadığı için disklere sürtünür. Hal böyle olunca da SYM fren diski çok kısa süre içerisinde aşınmaya başlar. Bunun için fren balatalarının zamanında değişmesi gerekir. Fren disklerinin aşırı sıcak haldeyken birden bire soğuk bir su ile karşılaşması durumu da zarar görmesine yol açar. Gerek yoldayken gerekse motosikletinizi yıkarken, sıcak diskin bir an su görüp yapısal olarak zara görmesi söz konusu olabilir. Diskin balata nedeniyle çizilmesi ve su teması nedeniyle yamulması gibi durumlarda değişmesi gerekir. Aksi halde motosikletin fren kabiliyeti sıfıra iner. Bu yüzden fren diskinin en kısa sürede değişmesi gerekir. SYM fren diski fiyatları, servis fiyatları konusunda kullanıcılara bir miktar pahalı gelebilir ancak fren disklerinin yapıları gereği orijinal veya yan sanayi parçaları biraz maliyetlidir. Sitemiz üzerinden son derece uygun fiyatlara SYM fren diski modellerine bakarak, motosikletinizin modeline en uygun fren diskini satın alabilirsiniz. SYM fren balatası konusunda da yine motosikletinize en uygun olan seçeneklerden uygun fiyatla yararlanabilirsiniz. Çoğu modelde ister karbon isterseniz organik fren balataları kullanarak, uygun fiyata kaliteli fren balatası ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

SYM Fren Maneti

SYM motosiklet fren maneti, SYM kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu parçaların başında yer alır. Fren manetleri, zaman içerisinde deforme olan, demir yorgunluğu nedeniyle zayıflayan, görünüş olarak eskiyen ve mutlaka belirli aralıklarla değişmesi gereken parçalardır. Fren manetlerinin kazalarda da en çok kırılan parçalar arasında yer aldıkları bilinir. Fren manetleri yapıları ve işlevleri gereği ufak çaplı parçalardır. Parça maliyetlerinin fazla olması söz konusu değildir. Bazı durumlarda ise SYM motosiklet fren maneti konusunda yüksek fiyatlarla karşılaşılabilir. Basit, fazla maliyet gerektirmeyen ve ucuz olması gereken bu parçaların yüksek fiyatlı olması, haliyle kullanıcıları farklı alternatiflere iter. Sitemizde ise SYM motosiklet fren maneti konusunda en uygun seçenekleri bulabilmeniz mümkündür. Motosikletinizin modeline en uygun olan fren manetini sipariş ederek, yüksek meblağlar ödemeden kolayca söz konusu parçanın değişimini yapabilirsiniz.

SYM Kayış, Debriyaj ve Aktarma Parçaları

SYM kayış parçası, scooter tarzı motosikletler için hayati önem taşıyan bir parçadır. Motordan gelen gücün tekere aktarılması konusunda önemli bir rol oynayan kayışlar, belirli bir kilometre kullanıldıktan sonra yıpranırlar. Hatta motosikletlerin bakım kitapçıklarında, motosikletin modeline ve kilometre aralığına göre kayış değiştirme periyotları da yazar. Bu periyotlara uygun bir şekilde kayış adı verilen parçaların değiştirilmesi gerekir. Motosikletlerde kayış adı verilen parçaların değişmemesi durumunda, kayışlar zamanla yıpranır. Yıpranan kayışların ise zamanında değiştirlmemesi durumuna sıklıkla karşılaşılır. Kayışların zamanında değiştirilmemesinin en önemli sebeplerinden biri, maliyetleridir. Birçok kullanıcı motosiklet kayışının maliyetli bir parça olmasından ötürü sürekli olarak değişim periyotlarını atlar. Kayışların değişim periyotları ne kadar atlanırsa, yıpranma ve sonrasında doğuracakları maliyet boyutu da o denli büyür. Haliyle SYM kayış parçasının mutlaka belirli periyotlarda değişmesi gerekir. Kayışların değişimi için daha uygun maliyetli seçenekler arıyorsanız, sitemizin tam olarak size göre olduğunu söylemek isteriz. SYM kayış fiyatları konusunda en uygun seçenekleri sitemizde bularak, neredeyse kayış bakım maliyetinizi yarı yarıya indirebilirsiniz. Motosikletin kayışının zamanında değişmemesi, ciddi problemlere yol açacakken, aniden tehlikeli bölgelerde veya hiç olmaması gereken zamanlarda da yolda kalmanız, ciddi mağduriyetler yaşamanız söz konusu olabilmektedir. Sitemizden uygun fiyatlarla alabileceğiniz SYM kayış, debriyaj ve aktarma parçaları şu şekildedir:
 • SYM Cruisym 250 Orijinal Mitsuboshi Kayış,
 • SYM GTS 250 Orijinal Mitsuboshi Kayış,
 • SYM Joymax 250 Orijinal Mitsuboshi Kayış,
 • SYM Joymax 250 Varyatör Plastik Baga Tahrik Bilya Seti

SYM Soğutma ve Devirdaim

SYM soğutma ve devirdaim parçaları, motosikletlerin en önemli parçalarından biridir. Motosikletler devir çevirmeye başladıkları zaman ısınmaya başlarlar. Motosiklet devir çevirdikçe içeride meydana gelen yanma veya patlamalar, motor bloğunun içinin ciddi bir ısıya yükselmesine neden olur. Bu yüzden motosikletin belirli bir ısıda kalıp, motor bloğu ve hayati parçalarının zarar görmemesi amaçlanır. SYM soğutma ve devirdaim parçaları ise tam olarak bu işe yarayan ve motosikletin sağlıklı bir ısı derecesinde sabit kalmasına yardımcı olan bir parçadır. Motosiklet her zaman için ısı olarak belirli bir noktada olmak zorundadır. Motosikletin marka, model, cc gibi diğer birçok etkenine göre bu ısı noktası değişim gösterir. Eğer motor bloğu ısısı bu noktanın üzerine çıkarsa, motor bloğuna bağlı olarak her türlü parça aşınmaya ve zarar görmeye başlar. Bunun için de soğutma ve devirdaim parçaları, motor bloğunun belirli bir ısıyı aşmamasına yardımcı olurlar. SYM soğutma ve devirdaim parçalarının belirli aralıklarla bakım görmesi gerekir. Aksi halde parçaların arızalanması ve fonksiyonunu kaybetmesi mümkün olabilir. Bu durumda ise motosikletin ısındığı ve motor bloğu parçalarının zarar gördüğü söylenebilir. Özellikle SYM soğutma sıvısı konusunda da kullanıcıların dikkatli olması gerekir. Zaman içerisinde soğutma sıvısı azalarak, motosikletin radyatör su haznesinde herhangi bir sıvı kalmayabilir. Bu durumda ise soğutma işleminin tamamen sona ermesi söz konusu olabilir. Motosikletin bakımlarını SYM servis aracılığıyla yaptırıyorsanız, herhangi bir problem söz konusu olmaz ancak kendiniz yapıyorsanız, mutlaka soğutma sıvısının kaç km’de bir değişeceğini bilmelisiniz. Bu km aralıklarında da mutlaka değiştirmelisiniz. Aksi halde motosiklet yeteri kadar soğumaz ve yaşanan problemin boyutu çok daha büyük olur.

SYM Radyatör

SYM radyatör parçası, motosikletin gerekli ısıda kalmasını sağlayan temel parçadır. Devirdaim ve soğutma grubuna giren her türlü ürün, bu ürünün yardımcı elemanlarıdır. Radyatörler zaman içerisinde arızalanabilir veya kaza sonucunda ciddi zararlar görebilir. Bu tür durumlarda ise radyatör tamiri pek önerilmez. Daha çok SYM radyatör değişimi yapılır ve motosiklete yeni bir radyatör takılır. Ayrıca radyatörlerin bir diğer önem taşıyan noktası, sıvılarıdır. SYM joymax radyatör sıvısı, soğutma ve devirdaim parçaları konusunda en çok tercih edilen ürünlerin başında yer alır. SYM genel olarak söz konusu sıvının 20 bin km’de bir değişmesini önerirken, motosikletinizin modeline göre bu sıvının değişimi daha da erkene veya yüksek km’lere çekilebilir. SYM joyride 200 devirdaim parçaları da son dönemde Joyride 200 kullanıcılarının en çok tercih ettikleri parçalar arasında yer alır. Söz konusu motosikletin devirdaim parçaları, servis  fiyatları bakımından size pahalı gelebilir ancak sitemiz üzerinden son derece uygun fiyatlarla söz konusu parçaları satın alabilirsiniz. SYM joyride 200 ie evo soğutma/devirdaim parçalarının yanı sıra, diğer modellere de ait devirdaim ya da soğutma parçalarını bulabilirsiniz. Bu parçaların değişimi, servis fiyatlarıyla çok maliyetli olsa da sitemiz üzerinden son derece uygun fiyatlarla gerçekleştirebilmeniz mümkün olur. Özellikle parça değişimleri, bakımları ve ağır bakımları kendiniz yapıyorsanız, siparişlerinizi en kısa süre içerisinde size ulaştırarak, uygun fiyatlı SYM yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Parçaların yanı sıra SYM aksesuar modellerine de göz atarak, motosikletinizin gerek görsel anlamda gerekse konfor anlamında farklı bir seviyeye geçmesine yardımcı olabilirsiniz. Uygun fiyatlı aksesuarlar sayesinde motosikletinizi az para harcayarak, çok değerli bir araç haline getirebilirsiniz. Unutmayın ki aksesuarlı her motosiklet, satış esnasında hem çok daha değerli olacaktır hem de diğer motosikletlere göre çok daha avantajlı sayılacaktır.