Gösterilen sonuç sayısı: 3

Kenar çubuğunu göster
Daelim S3 yedek parça konusunda en çok aranan motosiklet modellerinden biridir. Dealim S3 modeli, Kore malı olan ve tasarımıyla “bir scooter ne kadar yakışıklı olabilir?” sorusuna yanıt olan bir motosiklettir. Daelim S3 modelinin ilk etapta ülkemizde önyargı ile karşılandığı bilinirken, sonrasında ise söz konusu scooter hızlı bir şekilde motosiklet piyasasına yayıldı. Uygun fiyatlı olması, motosikletin ilk etapta çok ilgi görmesine yol açarken, motosiklet piyasada yayıldıkça tek avantajının uygun fiyatı olmadığı görüldü. Yakıt sarfiyatının son derece uygun olması, Daelim S3 modelinin tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında yer alır. Yakıt sarfiyatının bu denli uygun olmasının Daelim firmasının geliştirdiği bir enjeksiyon sisteminden kaynaklandığı bilinirken, yakıtın yanı sıra tasarımın da Daelim S3 markasının yaygın olmasına neden olmuştur. Daelim S3 yedek parça konusunda da uygun fiyatlı bir motosiklettir ancak servis fiyatlarının değişim gösterdiği görülebilir. Bu tür durumlar karşısında kullanıcılar, daha uygun fiyatlı seçeneklere yönelmek istemektedirler. Sitemizde ise Daelim S3 parçaları konusunda son derece uygun fiyatların sizlere sunulduğunu söylemek isteriz.  

Daelim S3 Elcik Isıtma

Daelim S3 elcik ısıtma, söz konusu motosikleti kullanan hemen hemen her kullanıcı tarafından tercih edilen bir üründür. Ürünün sürüş konforunu maksimum seviyede arttırıyor olması, bu ürünün tercihinin bu denli fazla olmasının temel sebebidir. Bilindiği üzere motosiklet üzerindeyken her 10 km/h hız, hava sıcaklığın 1 derece düşmesine neden olur. Kış aylarında motosikletinizin üzerindeyken, ortalama 70-80 km/h arasında seyahat ediyor olmanız, hava sıcaklığının 7-8 derece düşmesi anlamına gelir. Hava sıcaklığının ortalama 7-8 derece olduğu kış aylarında ise tahmini 0 derece motosiklet sürdüğünüz söylenebilir. Haliyle bu durum ellerinizin, kış eldiveni kullanıyor olsanız dahi üşümesine ve refleks anlamında ciddi derecede zayıflamasına yol açacaktır. Bu tür durumlarına önüne geçmek, sürüş kalitesini ve konforunu arttırabilmek adına Daelim S3 elcik ısıtma oldukça büyük önem taşıyan bir üründür. Ürünün montajı son derece kolayken, doğru bir şekilde tesisata bağlanması durumunda ise aküye veya herhangi bir elektronik sisteme zararı söz konusu olmaz. Kış aylarında hava sıcaklığı sıfırın altına düşse dahi elleriniz üşümeden ve refleks kaybı yaşamadan seyahatlerinizi gerçekleştirmeniz söz konusu olur.  

Daelim S3 Arka Fren Balatası

Dealim S3 arka fren balatası, söz konusu motosikletin en çok değişen parçalarından biri olarak bilinir. Arka fren balatasının bu denli sık değişmesini yalnızca söz konusu motosikletin modeline bağlamamak gerekir. Her motosiklette arka fren balatasının son derece erken bir şekilde bittiği görülür. Bu yüzden 1 ön fren balatası değişirken, 2 arka fren balatasının değiştiği söylenebilir. Haliyle bu durum normal bakım maliyetlerinin arka fren balatasıyla birlikte daha maliyetli olmasına yol açar. Bu durumun önüne geçebilmek adına sitemiz üzerinden arka fren balatası ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Servis fiyatlarının çok çok daha alt fiyatlara, arka fren balatası değişim zamanı geldiğinde bütçenizi yormadan değişimi gerçekleştirebilirsiniz.  

Daelim S3 Hava Filtresi

Daelim S3 hava filtresi, ağır bakımlarda mutlaka tercih edilen bir üründür. Motosikletin yakıt- hava karışımının düzgün bir şekilde yapılabilmesi adına hava filtresinin belirli aralıklar değiştirilmesi gerekir. Hava filtresi belirli periyotlar aralığında değiştirilmezse, motosikletin çok daha büyük sorunların ortaya çıkması söz konusu olur. Performans düşer ve yakıt sarfiyatı ciddi derecede artar. Bu yüzden motosikletinizin kullanma kılavuzunda yer alan, önerilen aralıklara uygun bir şekilde değiştirilmesi önerilir. Sitemiz üzerinden ise son derece uygun fiyatlara Dealim S3 hava filtresi sipariş edebilir, hava filtresi maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.